Kevin Thompson na testach w Śląsku

Jak donosi Polskie Radio Wrocław, jutro na kilkudniowe testy do Wrocławia przyleci amerykański podkoszowy Kevin Thompson. 24-letni Amerykanin – podobnie jak Derrick Caracter oraz Zeke Marshall – był już związany z jedną drużyną tego lata, ale ostatecznie opuścił węgierskie Kaposvari, rozwiązując wcześniej podpisaną umowę.

Kevin Thompson w poprzednim sezonie grał w słowackim MBK Rieker Kormarno, z którym w finale zmierzył się Robert Skibniewski, reprezentujący wówczas barwy Interu Bratysława (4-3 zwycięzył Inter Skibniewskiego).

Thompson mierzy 205 cm wzrostu i waży 113 kg. Na Słowacji okazał się 11. strzelcem ekstraklasy ze średnią 14.9 punktów oraz został najlepszym zbierającym rozgrywek, notując 11.2 zbiórek na mecz. Podkoszowy był też 6. blokującym ligi z przeciętną 1.1 blk na mecz. Czy ten zawodnik w końcu przypadnie do gustu sztabowi trenerskiemu Śląska?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Raymond Sykes nowym zawodnikiem AZS-u Koszalin

AZS Koszalin coraz bliższy zamknięcia składu - zakontraktowanie (zwyczajem klubu na jeden sezon) amerykańskiego podkoszowego Raymonda Sykesa, mogącego grać zarówno...

Zamknij