Zeke Marshall nowym centrem Slaska Wroclaw

Natychmiast po rozwiązaniu umowy z Derrickiem Caracterem, Ślask Wrocław zakontraktował nowego środkowego i potencjalnego następcę nieprzygotowanego do gry i treningów ex gracza Lakers. Jak donosi na swoim profilu twitterowym sam zawodnik, to absolwent uniwersytety Akron, Zeke Marshall, zasili zespół beniaminka Tauron Basket Ligi.

Marshall jest solidnym atletą, który nie powinien mieć problemów z poruszaniem się po parkiecie (w nawiązaniu do Caractera) i sam fakt, że jest tuż po uczelni powienien pozwolić mu bez problemów wejść w przygotowania ekipa Milivoje Lazica. Wiadomo, że podczas wakacji ten szczupły zawodnik pracował nad poprawą swojej siły, spędzając więcej czasu aniżeli dotychczas na siłowni. Zeke dobrze operuje półhakiem oraz potrafi znaleźć się w sytuacjach 1 na 1 , przy podkoszowym graniu. Jest predysponowany do gry w defensywie (co sugeruje spora liczba bloków) dzięki wielkiemu zasięgowi ramion (7’5).

23-letni Amerykanin mierzy 213 cm i poprzedni sezon był jego ostatnim na parkietach NCAA. W barwach Akron Zips Marshall notowal średnie: 13 pkt, 7 zb i 3.7 blk w każdym meczu, trafiając 65.1% rzutów z gry.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *