Dane Johnson opuszcza Koszalin

Bardzo krótko trwała przygoda Dane”a Johnsona z AZS-em Koszalin. Podkoszowy, który miał być podstawowym graczem drużyny z Koszalina nie przeszedł testów medycznych i klub zmuszony był rozwiązać z nim kontrakt. Sztab szkoleniowy AZS-u poinformował oczywiście, że od razu rozpoczęły się poszukiwania następcy Dane”a Johnsona.
Zawodnicy AZS-u w poniedziałek mieli przeprowadzane testy medyczne. Jedynym zawodnikiem, który nie However, there are a number of ways in which online casino s can rig games in their favour. przeszedł ich pomyślnie, był właśnie Dane Johnson, który przybył do Polski na początku tygodnia. Jego obecna forma uniemożliwia mu grę na najwyższym poziomie, dlatego też władze klubu podjęły decyzję o rozstaniu się z graczem.
Tym samym niemal kompletny skład Akademików znów wymaga wzmocnień, na pozycjach 4-5 trener Sretenović ma bowiem do dyspozycji właściwie tylko Darrella Harrisa i Zbigniewa Białka, koniecznym więc będzie zatrudnienie nawet dwóch podkoszowych – najpewniej jednego Amerykanina do pierwszej piątki i gracza z polskim paszportem na ławkę.

Wojtek Konieczny

Fan NBA od dziecka (stąd pomysł na stronę Retro NBA). Posiadacz kolekcji własnoręcznie zrobionych kart o każdym klubie i wielkiej encyklopedii NBA w zeszycie 80-kartkowym powstałej w czasach, gdy nie było jeszcze Internetu... Specjalizacja - wykresy, tabele, statystyki. W wolnych od koszykówki chwilach filolog i nauczyciel polskiego :).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bez Pachuli i Shengelii czyli zawsze groźni Gruzini

To z nimi przyjdzie nam się zmierzyć jutro - o 14:30 - na rozpoczęcie Mistrzostw Europy 2013 (transmisja Polsat Sport...

Zamknij