Elijah Johnson nową jedynką Anwilu

Absolwent amerykańskiej uczelni Kansas – Elijah Johnson – został nowym rozgrywającym Anwilu Włocławek. 23-latek, który w ostatnim sezonie notował przeciętne 9.9pkt i 4.6as będzie uzupełniał rotację trenera Miliji Bogicevića wraz ze wcześniej podpisanym Dusanem Katnicem. Nowy combo obrońca związał się z Rottweilerami na jeden sezon.

Elijah jest prawdziwym combo i może rozgrywać, więc myślę, że znajdzie się też dla niego miejsce w rotacji z Dusanem Katniciem, ale to nie będzie jego podstawowe zadanie. Chciałbym, żeby w naszej drużynie częściej zajmował się egzekwowaniem rzutów – powiedział na łamach oficjalnej strony klubowej trener Milija Bogicević.

Kolejne informacji z Włocławka mówią o poszukiwaniach amerykańskiego środkowego, również absolwenta jednej z uczelni NCAA.

Johnson (194cm), który grał w lidze letniej dla L.A. Clippers to kolejny nowy zawodnik Anwilu po transferach Polaków – Piotra Pamuły, Mateusza Kostrzewskiego oraz Serbów – Dusana Katnica i Igora Milosevića.

zp8497586rq

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Adam Hrycaniuk wybrał Stelmet Zielona Góra

Nie potwierdziły się nasze wczesniejsze doniesienia na temat przejścia do Turowa Zgorzelec, reprezentacyjnego centra Adama Hrycaniuka. Mimo waznej oferty ze...

Zamknij