Adamek nowym asystentem, a R.T. Guinn nowym graczem Stelmetu!

e driuguinnPrzed chwilą zakończyła się konferencja prasowa Mistrzów Polski w hotelu Dana, na której ogłoszono dwie sprawy kadrowe. Oficjalnie jako asystent przedstawiony został Andrzej Adamek, były trener Asseco Prokomu Gdynia. O przejściu trenera Adamka do Zielonej Góry spekulowało się już kilka tygodni temu, jednak dopiero dziś wszystkie przewidywania znalazły oficjalne potwierdzenie z zarządu klubu. Punktem kulminacyjnym konferencji, było jednak ogłoszenie, że nowym zawodnikiem Stelmetu zostanie R.T. Guinn, który wybrał ofertę Mistrzów Polski i będziemy mogli zobaczyć go The dawning of a new era has arrived with online casinos, with live blackjack on line games. na parkietach Tauron Basket Ligi.

Zaprezentowanie na stanowisku asystenta Andrzeja Adamka były praktycznie tylko formalnością, bo były szkoleniowiec Asseco już dawno był po słowie z działaczami Stelmetu. Z nawiązania współpracy z nowy trenerm bardzo cieszy się Rafał Czarkowski :

Decyzja została podjęta już jakiś czas temu. A.Adamek w nadchodzącym sezonie będzie pierwszym asystentem M.Uvalina. Cieszymy się, że Andrzej wybrał właśnie Zieloną Górę i że to właśnie z nami będzie współpracował w nadchodzącym sezonie.

Przedstawiony został także nowy zawodnik w szeregach Mistrza Polski – R.T. Guinn, który podpisał z klubem 2 letni kontrakt. Ostatni sezon spędził on w lidze ukraińskiej w barwach Ferro-ZNTU. W swojej dotychczasowej karierze reprezentował barwy takich zespołów jak Poltava-Basket, Budivelnyk, CSP Limoges czy Panathinaikos. Guinn może wystepować zarówno na pozycji silnego skrzydłowego jak i centra.

http://www.youtube.com/watch?v=mtBvQ5aEcbM

zp8497586rq
Pin It

2 komentarze/y

  1. moim zdaniem Zastal ma najmocniejszy skład jaki udało się zbudować Polskim zespołom od dawna. Problem tylko w tym ze trafili do bardzo ciężkiej grupy w eurolidze. Galatasaray ze względu na możliwości finansowe daleko poza zasięgiem. olympiacos znowu zbudował skład na final four. Bayern też bardzo się wzmocnił.Montepaschi jest stosunkowo wcześnie po zakończeniu sezonu i jeszcze nie bardzo wiadomo jak będzie wyglądał zespół( niemniej trzon sie posypał- Bobby Brown wyjechał do chin, David Moss poszedł do mediolanu) więc chyba będzie szansa z nimi powalczyć. Unicaja jak najbardziej w zasięgu. 4 miejsce w zasięgu, można powalczyć o 3. miejsce. Liga Polska będzie zdominowana