Anwil blisko umowy z Mijatovićem

30-letni serbski silny skrzydłowy, który ostatnie miesiące spędził na grze dla Radnickiego Kragujevac, w następnych dniach może wzmocnić szeregi czwartej drużyny PLK ostatniego sezonu. Po transferze Piotra Pamuły, działacze włocławskiego klubu, zagięli parol na Danilo Mijatovića.

Weteran serbskich parkietów miałby w składzie Anwilu zastąpić odchodzącego Nikolę Jovanovića. Wygląda na to, że serbski opiekun Rottweilerów, Milija Bogicević, w dalszym stopniu chce sprowadzić serbski zaciąg do Anwilu i jego wybór może oznaczać pozyskanie leworęcznego zawodnika (205cm wzrostu), który ostatni sezon zakończył z osiągnięciami 5,1pkt i 2,4zb na mecz przy 16min spędzanych na parkiecie.

Jeśli Mijatović podpisze umowę z Anwilem to będzie on szóstym graczem, ale pierwszym zagranicznym, w składzie trenera Bogicevića na sezon 2013-14. Wcześniej nowe umowy parafowali – Michał Sokołowski, Seid Hajrić, Mateusz Kostrzewski, Dawid Słupiński oraz Piotr Pamuła. Wg serwisu Yugobasket Serb podpisze z Anwilem jednoroczną umowę.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ruch na Kociewiu: Nowakowski odchodzi a Varanuskas przychodzi

Sternicy Polpharmy Starogard Gdański ciągle martwią się o budżet na kolejne rozgrywki i zabiegają by przystąpić do sezonu jameshallison casino...

Zamknij