Czarni poszukują kolejnych wzmocnień

Wiemy już, że na stanowisku trenera Czarnych Słupsk w kolejnym sezonie pozostanie Andrej Urlep. Słoweniec po podpisaniu kontraktu od razu zaczął kompletować skład na przyszłoroczne rozgrywki. Po ściagnięciu Michała Jankowskiego i Mateusza Jarmakowicza słupszczanie przedłużyli kontrakt z Roderickiem Trice’em, a teraz na ich celowniku znalazł się 23-letni Simo Atanacković.

Mierzący 206 cm Bośniak w przyszłym tygodniu pojawi się w Słupsku na nietypowych, bo dwumiesięcznych testach, które potrwają do końca sierpnia. Simo całą swoją dotychczasową karierę spędził w lidze słoweńskiej, gdzie najpierw występował w silnym Zlatorog Lasko, występującym również w lidze adriatyckiej, a potem w poszukiwaniu minut przeniósł się do znajdującego sie w środku tabeli KK Elektra Sostanj, w którym w 28 meczach notował średnio 8.3 pkt i 4.9 zbiórki na mecz.

Znane jest również nazwisko nowego asystena Andreja Urlepa. Będzie nim Zoran Čarapić. Zatrudnienie Serba może być dość ryzykownym posunięciem, bowiem trener Čarapić do czynienia z pracą w klubie miał ostatnio dopiero w sezonie 1997/1998.

Pin It

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *