Kim Adams zostaje w Radomiu

Po oficjalnym potwierdzeniu naszych zeszłotygodniowych doniesień na temat Roberta Witki, działacze radomskiej Rosy postanowili zakontraktować kolejnego – po Kirku Archibeque'u – podkoszowego. Ich wybór nie był anonimowy i Wojciech Kamiński wraz ze swoimi współpracownikami postanowili po raz drugi zaufać najlepszemu zbierającemu Rosy poprzednich rozgrywek, Kimowi Adamsowi.

31-letni Amerykanin notował w sezonie 2012-13 przeciętne na poziomie 4,9 pkt i 8,2 zb, często zajmując się łataniem dziur w podkoszowej defensywie beniaminka. Adams rozegrał 29 spotkań, średnio przebywając na parkiecie przez 25 minut.

W nowym sezonie będzie on już występował w roli zmiennika, dla przybywającego do Radomia – Mistrza Gruzji – Kirka Archibeque'a. Obok Roberta Witki, Jakuba Dłoniaka, Kamila Łączyńskiego,  Łukasza Majewskiego, Jakuba Zalewskiego i Piotra Kardasia jest on kolejnym graczem z kontraktem na nowy sezon. Sezon, w którym Rosa będzie już bić się o play offs.

zp8497586rq

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Paweł Leończyk przenosi się do Trefla

Kolejny lider AZS-u żegna się z Koszalinem. Po Łukaszu Wiśniewskim, który zagra w Turowie, Akademików opuszcza Paweł Leończyk. Silny skrzydłowy...

Zamknij