Śnieg i Trice blisko Energi Czarnych

Wszystko wskazuje na to, że Rocky Trice wróci na kolejny sezon do Słupska i znów będzie reprezentował barwy Czarnych Panter. Amerykański obrońca, który w 23 meczach zakończonego sezonu notował średnie 9.7 pkt i 2.3 as jest po słowie z działaczami Energi Czarnych i w ciągu kilku następnych godzin wyjaśni się czy złoży podpis pod nowym kontraktem. Trice byłby drugim graczem obwodowym – po Michale Jankowskim – w autorskim składzie Andreja Urlepa, zostającego na drugi sezon z Czarnymi.

Jak donosi Głos Pomorza nie tylko Trice jest bliski pozostania w klubie znad Słupii, ale również Andrzej Twardowski oraz Andrej Urlep są bardzo bliscy pozyskania byłego rozgrywającego Asseco Prokomu Gdynia, Tomasza Śniega. Ex gracz Startu Gdynia, Polpharmy Starogard Gdański czy Polonii 2011 Warszawa miałby zastąpić w słupskiej ekipie Odeda Brandweina.

Śnieg wskutek problemów finansowych Asseco Prokomu wskoczył podczas meczów w szóstkach i w play offs do pierwszej piątki byłych Mistrzów Polski, zastępując odchodzącego do Stelmetu Zielona Góra, Łukasza Koszarka. W tym czasie rozgrywający ocierający się o reprezentację Polski notował średnie 6pkt i 2as na mecz. Teraz miałby być drugim rozgrywającym Czarnych i zmiennikiem dla nowego playmakera Panter, którego sprowadzenie na razie jest owiane tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się, że działacze Energii Czarnych mocno penetrują rynek bałkański w poszukiwaniu kolejnych wzmocnień.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *