Stelmet zastrzeże numer #15 Waltera Hodge’a !

W środę w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze, tradycyjnie już rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy zawodnikami Stelmetu, na zakończenie sezonu. Podczas tego wydarzenia ogłoszona ma zostać informacja o  zastrzeżeniu numeru 15, z którym przez ostatnie trzy lata występował Walter Hodge. Portorykańczyk będzie pierwszym zawodnikiem w historii świeżo upieczonych Mistrzów Polski, którego koszulka zawiśnie pod kopułą hali, a numer zostanie zastrzeżony.

hodgeee

Hodge przez ostatnie 3 lata był niezastąpiony dla Stelmetu, prowadząc swój zespół najpierw do brązowego medalu, a teraz do Mistrzostwa Polski.W sezonie 2011/2012 Portorykańczyk wybrany został MVP sezonu zasadniczego

Spotkanie pomiędzy zawodnikami Stelmetu rozpocznie się o godzinie 19. W wydarzeniu tym mają wziąć udział wszyscy zawodnicy Mistrzów Polski, więc będzie na co popatrzeć. Koszykarze z Zielonej Góry chcą w ten sposób podziękować swoim wiernym kibicom, którzy byli z nimi na dobre i na złe. Oprócz samego spotkania, organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji, a po meczu każdy będzie miał okazję podejść do swojego ulubieńca, wymienić z nim kilka zdań, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf. Wstęp do sali jest darmowy.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *