Łączyński i Majewski nowymi zawodnikami Rosy!

Łukasz Majewski i Kamil Łączyński to zawodnicy, którzy w sezonie 2013/2014 będą reprezentować barwy radomskiej Rosy. Blisko podpisania kontraktu z radomskim klubem jest także Jakub Dłoniak. Majewski w zakończonym niedawno przez siebie sezonie reprezentował barwy Polpharmy Starogard Gdański, Łączyński z kolei walczył o awans do PLK wraz z druzyną MOSiR Krosno. Obaj reprezentanci naszego kraju będą czołowymi Polakami w składzie drużyny, ponownie prowadzonej przez Wojciecha Kamińskiego.

Na konferencji prasowej, podsumowującej pierwszy etap budowania drużyny na sezon 2013/2014, włodarze Rosy w osobach Przemysława Saczywko oraz Roberta Bartkiewicza, a także trener Wojciech Kamiński, przedstawili nowych zawodników. Do radomskiej ekipy dołączyli wyżej wymienieni Łukasz Majewski i Kamil Łączyński. Nie jest też tajemnicą, że radomski zespół wysłał ofertę graczowi Jeziora Tarnobrzeg, Jakubowi Dłoniakowi, który niedługo zadebiutuje na poziomie reprezentacyjnym, a w minionym dla siebie sezonie okazał się królem strzelców Tauron Basket Ligi.

Dla Majewskiego Rosa będzie kolejnym klubem w karierze po grze w Anwilu, Polpharmie, Zniczu czy Atlasie. W ostatnim sezonie notował 10,5 pkt na mecz oraz 4,1 zb.  Łączyński wcześniej reprezentował barwy AZS Koszalin i Polonii Warszawa. W ostatnim roku w Koszalinie notował 5pkt i 4,2as.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *