Kamiński na dłużej w Radomiu

Wojciech Kamiński nadal będzie prowadził Rosę Radom. W poniedziałek zarząd beniaminka przedłużył umowę ze szkoleniowcem, który w sezonie 2013/2014 ma doprowadzić drużynę do fazy play-off. Takiej decyzji można się było spodziewać.

Cieszę się, że zarząd klubu pozytywnie odniósł się do pracy, którą wykonałem po pojawieniu się w Radomiu – mówi Wojciech Kamiński na łamach oficjalnej strony beniaminka. – Nasze rozmowy były bardzo konkretne i jestem zadowolony z ich przebiegu. Nie będę ukrywał, że chciałem tutaj zostać, aby rozwijać się z Rosąpodkreśla szkoleniowiec.

Przed trenerem postawiony został ambitny, aczkolwiek realny cel – awans do fazy play-off. – Prezesi finalizują rozmowy z częścią graczy i to też mnie cieszy, bo mamy już zarys zespołu. Do końca czerwca jestem w Radomiu i wspólnie z zawodnikami popracujemy nad elementami, na które w sezonie nigdy nie ma czasu – czytamy w dalszej części oficjalnego komunikatu.

W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać odpowiedzi na wiele ważnych pytań, dotyczących Rosy. – Kiedy poznamy już pełną kadrę nowego zespołu, będzie też czas na przedstawienie planu przygotowań, który już kiełkuje w mojej głowie. Najważniejsze, aby rozmowy, które prowadzą prezesi, przyniosły pozytywny skutek – kończy „Kamyk”.

Źródło: rosasport.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *