Sternicy Stelmetu zawiesili Hodge’a!

Zarząd zielonogórskiego klubu zawiesił w prawach zawodnika i odsunął od treningów lidera drużyny Waltera Hodge’a. Zawieszenie najlepszego graczaTauron Basket Ligi spowodowane jest faktem naruszenia zapisów kontraktowych i regulaminu klubu. Ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości zawodnika w zielonogórskim klubie podejmie Rada Nadzorcza Grono SSA.

Zarząd Grono SSA wydał krótki komunikat:

Zarząd Grono SSA informuje, iż z dniem dzisiejszym Walter Hodge został zawieszony w prawach zawodnika i został odsunięty od treningów i meczów. Zawieszenie spowodowane jest naruszeniem przez gracza zapisów kontraktowych i regulaminu klubu. Ostateczną decyzję dotyczącą zawodnika podejmie Rada Nadzorcza Grono SSA na najbliższym posiedzeniu Rady.

Z kolei sam poszkodowany nie chciał niczego komentować i przyznał, że o całym zajściu dowiedział się poprzez swojego agenta.

We wtorek Stelmet Zielona Góra w drugim meczu play-off znów podejmie Energę Czarnych Słupsk. Po pierwszym  spotkaniu w lepszej sytuacji jest zespół pod wodzą Andreja Urlepa, który niespodziewanie objął prowadzenie w serii. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, iż charyzmatycznego Portorykańczyka nie obejrzymy w tym spotkaniu. Czy ten fakt pomoże podopiecznym Mihailo Uvalina w odniesieniu pierwszej i ważnej wygranej?

Pin It

2 komentarze/y

  1. no byłoby fajnie, czarni by stelmet w pierwszej rundzie pokonali, aprzecierz oni idą na mistrzostwo

    P.S: CZARNI <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *