Łukasz Koszarek nowym graczem Stelmetu.

Po sobotnim rozwiązaniu umowy z Asseco Prokomem Gdynia, Łukasz Koszarek szybko znalazł nowego pracodawcę. Od dziś jest on zawodnikiem Stelmetu Zielona Góra i najprawdopodobniej w przyszłych rozgrywkach sezonu 2013-14 będzie również pierwszym rozgrywającym zespołu Mihailo Uvalina. Jest to transfer przyszłościowy, mający na uwadze przyszłe odejście lidera drużyny, Waltera Hodge’a (do silniejszej ligi).

Jak na razie jednak numer jeden rozgrywający polskiej kadry będzie dzielił pozycję rozgrywającego wraz z Portorykańczykiem i momentami – podobnie jak to miało miejsce w Asseco Prokomie z Jerelem Blassingamem – będzie on tworzył z Hodgem tandem obrońców, wymieniających się pozycjami.

Łukasz Koszarek ostatnie 2 lata spędził w Trójmieście, i reprezentował barwy Trefla Sopot oraz Asseco Prokomu. Niestety z żadną z tych drużyn nie zdobył upragnionego i pierwszego tytułu Mistrza. Pytanie – czy uda mu się ta sztuka w Zielonej Górze? Ma na to półtora roku, bowiem na tyle opiewa jego nowa umowa ze Stelmetem.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *