Bennerman poza AZS-em!

Jak poinformował na portalu społecznościowym były już obrońca/skrzydłowy AZS Koszalin – Cameron Bennerman – dziś rozstał on się z koszalińskim zespołem.

I really appreciate my teammates, the staff, and the opportunity here in Koszalin; But as of today we have #mutually decided to part ways.

Amerykanin rozegrał z AZS-em 4 spotkania w ramach rozgrywek TBL oraz 2 w Pucharze Polski. W tym czasie nie imponował skutecznością, trafiając na 33.3% za 2pkt oraz 16.7% za 3pkt. Średnio notował on 5.8pkt. To kolejny ubytek w koszalińskiej ekipie po wcześniejszych odejściach: Michaela Kueblera, Jeffa Robinsona i Roberta Skibniewskiego.

Wg nieoficjalnych informacji z Koszalina raczej nikt nie zostanie zakontraktowany w miejsce zawodnika. Ponadto w zespole doszło do zgrzytów w minionym czasie na lini Zoran Sretenović – Igor Milicić oraz Igor Milicić – Cameron Bennerman. Ten brak porozumienia w drużynie obserwowaliśmy podczas derbowego boju AZS-u z Czarnymi i jak się wydaje był to główny aspekt przy decyzji o odejściu z klubu Amerykanina.

Dla fanów AZS-u pozostawił po sobie jedną, pamiętną akcję:

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *