Koniec ery Jeklina w Gdyni.

Wraz z odejściem z klubu Ryszarda Krauzego, dobiega przygoda z Asseco Prokomem Gdynia zastępcy dyrektora sportowego, odpowiedzialnego m.in. za ostatnie transfery zespołu, Waltera Jeklina.

Jak informuje serwis sport.pl, piątek będzie ostatnim dniem pracy dla Waltera Jeklina w Asseco Prokomie Gdynia. Słoweniec pełnił funkcję wiceprezesa. Przypomnijmy, że w połowie stycznia były zawodnik Hoop Pekaes Pruszków pożegnał się z funkcją menagera kadry Polski.

Wcześniej Jeklin związany był z Polonią 2011 Warszawa – mając pod skrzydłami Tomasza Śniega, Dardana Berishę i Piotra Pamułę, a następnie wraz z Mladenem Starcevićem przeniósł się do AZS Politechniki Warszawa. Słoweniec był orędownikiem przenosin swoich byłych podopiecznych do Trójmiasta i tak za jego rządów do APG trafili Mateusz Ponitka, Tomasz Śnieg i Piotr Pamuła.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Litewski wieżowiec oficjalnie w Starogardzie.

Polpharma Starogard Gdański przyszykowała rywalom do walki o play offs poważną przeszkodę pod swoim koszem. Wg potwierdzonych już przez klub...

Zamknij