Hosley jednak zostaje..

Jak potwierdziło Radio Zielona Góra, rozstanie Stelmetu Zielona Góra z Quintonem Hosley’em to tylko plotka i Amerykanin już w czwartek ma wrócić do normalnych zajęć z drużyną.

Wcześniej zarówno my jak i parę innych portali – głównie sportowa.zgora – podało informację o rzekomym rozwiązaniu umowy z amerykańskim skrzydłowym Stelmetu. Jak sugeruje rzecznik klubu – Joanna Oleszkiewicz„zawodnik nadal jest członkiem drużyny, nie ma mowy o rozwiązaniu umowy, a wszelkie informacje o rozstaniu z nim to plotki”.

28-latek, notuje średnio 15.6 pkt na mecz oraz zbiera przeciętnie 5.6 piłki w spotkaniu. W ostatni weekend brał on udział w Meczu Gwiazd lig polskiej i czeskiej. W następnej, 21. kolejce spotkań TBL, wystąpi on w ligowym spotkaniu swojej drużyny z beniaminkiem PLK, Rosą Radom. Jeśli Stelmet wygra ten mecz zachowa realne szanse na zajęcie pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej sezonu.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hosley pożegna się ze Stelmetem.

W środę Quinton Hosley miał poprowadzić wylicytowany w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trening. Zajęcia zostały jednak niespodziewanie...

Zamknij