Wraca temat gry Dylewicza w Stelmecie.

Sześć dni temu w mediach pojawiła się plotka na temat potencjalnego przejścia najlepszego gracza Trefla Sopot do Stelmetu Zielona Góra. Dziś za sprawą popularnego serwisu Eurobasket.com temat powraca niczym przyszłowiowy bumerang.

Otóż wg ostatnich doniesień kapitan Trefla parafował dwuletnią umowę z drużyną Mihailo Uvalina i bieżący oraz następny sezon spędzi w szeregach Stelmetu. Inne informacje płyną jednak do nas z siedziby klubu w Zielonej Górze, bowiem nikt oficjalnie nie potwierdza rewelacji Eurobasketu. Również w Sopocie bardziej myślą o należytym podejściu do rewanżu z Galatasaray Stambuł w rozgrywkach Eurocup aniżeli transferze kapitana do ligowego rywala. Co zatem może skusić Dylewicza do zmiany zdania oraz przeprowadzki na południe Polski?  

Główny powód to finanse, a wg ostatnich doniesień z Sopotu, klub ciągle ma niezrealizowane wypłaty względem zawodnika, sięgające ostatnich 2 miesięcy. Z drugiej strony, oferta walczącego o historyczne Mistrzostwo Polski ma być KOSMICZNA, siegająca kilkunastu tysięcy dolarów za miesiąc. O tym czy Dylewicz przeniesie się do nowego miejsca pracy – dowiemy się w przeciągy tego tygodnia.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *