Szósta wygrana Karnowskiego z Gonzagą.

Autor: Patryk Pankowiak

Szóste zwycięstwo w NCAA zanotowała drużyna Przemysława Karnowskiego. Polak w 12 minut skompletował 6 punktów, a jego Gonzaga Bulldogs zwyciężyli w turnieju Old Spice Classic.

Przemysław Karnowski w finale prestiżowego turnieju Old Spice Classic spędził na parkiecie 12 minut. Polak w tym czasie trafił 2/4 rzuty z gry i 2/3 z linii rzutów wolnych. To dało mu w sumie 6 punktów. 19-latek do swojego dorobku dorzucił jeszcze jedną zbiórkę.

Gonzaga Bulldogs triumfowali w NCAA po raz szósty, pozostając nadal bez porażki. „Buldogi” tym razem ograły drużynę Davidson 81:67.

Świetny mecz po raz kolejny rozegrał Elias Harris. Skrzydłowy wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i zdobył w całym spotkaniu 24 punkty (9/11 z gry) i 10 zbiórek. 23 „oczka” do zwycięstwa drużyny ze Spokane dorzucił jeszcze Kevin Pangos, który dał o sobie znać po kilku słabszych występach.