Josh Miller wraca. Zagra w Polpharmie.

Wszystko wskazuje na to, że filigranowy, mierzący 170cm wzrostu rozgrywający amerykański, drugi sezon z rzędu występował będzie na parkietach PLK. Jak podał zawodnik na swoim twitterze doszedł on do porozumienia z działaczami Polpharmy Starogard Gdański i lada dzień wzmocni zespół Kociewskich Diabłów.

Zespół Wojciecha Kamińskiego jak na razie zajmuje 10 pozycję w lidze i w sześciu dotychczasowych spotkaniach wygrał tylko dwukrotnie. Od Polpharmy tylko gorzej prezentują się ekipy Kotwicy Kołobrzeg i Startu Gdynia, obie wygrały po jednym spotkaniu.

Amerykański rozgrywający w poprzednim sezonie należał do czołowych graczy ekipy Dariusza Szczubiała notując średnio 15,6 punktu oraz 4,8 asysty na mecz.

Jeśli potwierdzą się nieoficjalne doniesienia to Josh Miller zadebiutuje w ekipie Wojciecha Kamińskiego w spotkaniu 7 kolejki TBL, w którym Polpharma podejmie Kotwicę Kołobrzeg.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Turner żegna się z Tarnobrzegiem

Rahshon Turner nie jest już zawodnikiem Jeziora Tarnobrzeg. Doświadczonego podkoszowego zastąpi dobrze znany na Podkarpaciu Nicchaeus Doaks. Rahshon Turner tuż...

Zamknij