Eziukwu nadal bez pracy.

Callistus Eziukwu27-letni Amerykanin, ex gracz AZS-u Koszalin, pozostaje nadal bez klubu. Kilka dni temu donosiliśmy, iż czołowy blokujący i zbierający PLK poprzednich rozgrywek parafował nową umowę z MBC Mykolaiv. Tymczasem jak donosi oficjalna strona klubu ukraińskiej Superligi, mierzący 208cm podkoszowy nie sprawdził się w okresie przygotowawczym.

Callistus Eziukwu miał być kolejnym po Danielu Kickercie i Kirku Archibeque’u wysokim, który po udanych rozgrywkach w Polsce, w sezonie 2011-12, miał znaleźć zatrudnienie i większe pieniądze za naszą wschodnią granicą. 12 drużyna ligi ukraińskiej miała przygarnąć centra, notującego w TBL średnie 10,3 pkt i 6, 7 zb oraz 1,6 blk. Jak się jednak okazało Amerykanin nie przypadł do gustu, podczas pierwszych treningów i sparingów, trenerowi Agrisowi Galvanovskisowi i umowa z nim została rozwiązana. Jak na razie nie znamy dalszych planów zawodnika..

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejny uraz Lampego.

Silny skrzydłowy reprezentacji Polski i wielki nieobecny w kadrze Alesa Pipana podczas ostatnich eliminacji do Eurobasketu 2013, znów ma problemy...

Zamknij