Maurice Bolden w Kotwicy

Nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg został 23-letni Amerykanin, Maurice Bolden. Mierzący 208 cm zawodnik może grać zarówno jako niski, jak i silny skrzydłowy, choć doskonale czuje się także w roli… rzucającego obrońcy.
Wiele wskazuje na to, że to już naprawdę koniec wzmocnień drużyny z Kołobrzegu – kilka dni wcześniej z Kotwicą związali się także Sean Mosley oraz Piotr Niedźwiedzki.

 

 

W poprzednich sezonach Bolden grał  w NCAA w drużynie uczelni Southern Mississippi. W ostatnim roku notował mało imponujące 9,7 punktu oraz 5,2 zbiórki w 34 meczach. Po zakończeniu kariery na uczelni występował także w drużynie GIE Morrow Disciples w amerykańskiej lidze UBA.
Skład zespołu z Kołobrzegu na sezon 2012/2013 wygląda na tę chwilę następująco: Michał Kwiatkowski, Corey Jefferson, Grzegorz Arabas, Tomasz Kęsicki, Marko Djurić, Jarosław Zyskowski junior, Rafał Rajewicz, Wojciech Złoty, Piotr Żołnierczuk, Piotr Niedźwiedzki, Maurice Bolden.

Wojtek Konieczny

Fan NBA od dziecka (stąd pomysł na stronę Retro NBA). Posiadacz kolekcji własnoręcznie zrobionych kart o każdym klubie i wielkiej encyklopedii NBA w zeszycie 80-kartkowym powstałej w czasach, gdy nie było jeszcze Internetu... Specjalizacja - wykresy, tabele, statystyki. W wolnych od koszykówki chwilach filolog i nauczyciel polskiego :).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Opacak wzmocnił Turów

Turów Zgorzelec podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem. Tym razem jest to Ivan Opacak. Chorwat ma 32 lata, mierzy 201 cm...

Zamknij