AZS Koszalin szykuje się do nowego sezonu…

Drużyna z Koszalina na dobre rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu. Co prawda skład ekipy AZS-u nie jest jeszcze do końca ustalony (wciąż trwają poszukiwania „idealnego rozgrywającego”, niepewny jest też status Callistusa Eziukwu), ale zespół ma już ustalony plan przygotowań przedsezonowych na najbliższe dni – w planach jest rozegranie kilku sparingów oraz udział w turniejach przedsezonowych.

Najbliższy sparing Akademicy rozegrają już jutro – 29 sierpnia – kiedy to zmierzą się na wyjeździe z Polpharmą Starogard Gdański. Następnie 4 i 5 września AZS zmierzy się z zespołami z Trójmiasta – pierwszym rywalem będzie Trefl Sopot, kolejnym Start Gdynia. Wszystkie te sparingi będą miały charakter szkoleniowy i odbędą się bez udziału publiczności.
AZS na żywo będzie można za to zobaczyć podczas dwóch turniejów przedsezonowych. Pierwszy zostanie rozegrany w 14-15 września w Słupsku, a rywalami koszalinian będą drużyny Energii Czarnych Słupsk, oraz – ponownie – Startu Gdynia i Polpharmy Starogard Gdański.
Na koniec przygotowań AZS we własnej hali weźmie udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju – gospodarzom przyjdzie zmierzyć się z czołowymi drużynami minionego sezonu, Treflem Sopot, Energą Czarnymi Słupsk i PGE Turowem Zgorzelec. Turniej zostanie rozegrany 21-22 września.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *