Harris następcą Eziukwu w Koszalinie.

Dotychczasowy lider Kotwicy Kołobrzeg, Darrell Harris, zmienia otoczenie. Mierzący 204 cm wzrostu 28-latek spędził do tej pory 3 sezony w Kołobrzegu, a lada dzień ma się stawić się na treningu AZS-u Koszalin, by zastapić Callistusa Eziukwu.

Harris to przede wszystkim świetnie zbierający zawodnik, który w każdym z rozegranych w PLK sezonów notował średnie co najmniej 11 zbiórek na mecz! W każdym roku udawało mu się też pokonywań granicę 1 bloku w meczu, przy okazji dorzucając ponad 12 oczek w każdym spotkaniu.

Center jest absolwentem uniwersytetu z Rhode Island i po czterech latach gry w NCAA, trafił do portugalskiego Barreirense. W sezonie 2008-09 reprezentował już barwy hiszpańskiego Ciudad de La Laguna Canarias.

Teraz obok Pawła Leończyka, Łukasza Wiśniewskiego i Jeffa Robinsona ma być nowym, ważnym ogniwem drużyny walczącej o play off w TBL. Na pewno jego doświadczenie też miało znaczenie przy angażu do zespołu, nowego trenera Teo Cizmića. Priorytetem były jednak wysokie notowania środkowego w defensywie.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Blassingame zostaje, Śnieg przychodzi.

Asseco Prokom z trzema rozgrywającymi! Asseco Prokom Gdynia przedłużyło kontrakt ze swoim podstawowym rozgrywającym Jerelem Blassingame'm. To druga zagraniczna gwiazda...

Zamknij