Zastal już bez Pasco..

Krótka przygoda amerykańskiego centra z Winnym Grodem

Zastal Zielona Góra rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze swoim ostatnim nabtykiem, amerykańskim centrem Pervisem Pasco. Wg nieoficjalnych doniesień zawodnik nie mógł znaleźć wspólnego języka z serbskim szkoleniowcem Zastalu, Mihailo Uvalinem.

– Pervis Pasco nie spełnił naszych oczekiwań. W związku z tym postanowiliśmy zakończyć naszą współpracę. W niedzielnym meczu z Kotwicą zagramy bez Amerykanina – powiedział prezes Grono SSA, Rafał Czarkowski na łamach oficjalnej strony klubu.

Pervis Pasco w 3 meczach w barwach Zastalu podczas rozgrywek TBL, osiągał przeciętne na poziomie 6,7 pkt i 5,7 zb.  Grał on średnio przez 20 minut w każdym ze spotkań. W jego grze widoczne były braki kondycyjne i nienajlepsza forma fizyczna.

Klub nie podał też informacji na temat ewentualnego zastępstwa dla Pasco i nowego podkoszowego.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozstrzygnięcia 34. sezonu WRONBA

Zamknij