Udany debiut Wojciechowskiego

Dopiero w meczu 9. kolejki Lega Basket swój debiut na włoskich parkietach zaliczył Jakub Wojciechowski. Mimo porażki Benettonu Treviso, Polak może być zadowolony ze swojej postawy.

Drużyna Benettonu przegrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem musiała uznać wyższość ekipy Fabi Shoes Montegranaro. O losach tego pojedynku w głównej mierze zadecydowała czwarta kwarta. W niej zespół z Treviso nie potrafił skutecznie przełamać defensywy rywala i finalnie przegrał to starcie 85:71.

Po raz pierwszy w tym sezonie na parkiecie pojawił się Jakub Wojciechowski. Polak spędził na boisku 19 minut. W tym czasie zdobył dla swojego teamu 7 punktów (3/4 z gry). Ponadto do swojego dorobku dołożył jeszcze 5 zbiórek.

W niedzielę swój pojedynek w ramach 9. kolejki Lega Basket rozegra drużyna Umany Wenecja, w barwach której występuje Szymon Szewczyk. Beniaminek włoskiej ligi podejmie przed własną publicznością ekipę Novipiù Casale Monferrato.

Info za: SportoweFakty.pl