Były MVP PLK w Izraelu

Zapewne pamiętacie niezwykłego skrzydłowego Amerykanina, który w pojedynkę wygrywał mecze dla Asseco Prokomu w Eurolidze i PLK. Zapewne pamiętacie też ociężałego i będącego całkowicie bez formy skrzydłowego w zeszłym roku, kiedy ponownie przywdziewał trykot trójmiejskiego zespołu. Qyntell Woods zostanie zatrudniony w Izraelu przez zespół Maccabi Haifa. Taką informację podał klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

31 letni zawodnik ma uzupełnić lukę powstałą wskutek kontuzji, jakiej nabawił się jeden z liderów zespołu – Tyler Wilkerson.

Woods w ubiegłym sezonie rozpoczął grę w rosyjskiej Krylii Samara. jednak jego osiągnięcia (5.3pkt oraz 2.5zb na mecz) nie zadowoliły włodarzy klubu i po dwóch miesiącach Amerykanina pożegnano.

Z otwartymi ramiona przyjęto go za to w Asseco Prokomie Gdynia, w którym spędził dwa poprzednie sezony. Tutaj jednak także nie błyszczał będąc cieniem zawodnika sprzed roku. W Trójmieście jego statystyki wyniosły 5.8pkt oraz 2.1 zb na mecz. Jaką dyspozycję zaprezentuje w tym roku w Haifie? Wkrótce się o tym przekonamy.

 

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *