Krótki debiut ‚Igły’ w Rosji

Od porażki rozpoczął sezon w Rosji Michał Ignerski. Nowy klub Polaka w pierwszej kolejce rosyjskiej PBL podejmował przed własną publicznością Mistrza Rosji – CSKA Moskwa.

Kto czekał w Niżnym Nowogrodzie na występ asa reprezentacji Rosji – Andrieja Kirilenki, ten musiał niestety obejść się smakiem, gdyż najświeższy nabytek CSKA nie zagrał w tym spotkaniu.

Jego obecność nie była jednak wcale do niczego potrzebna, gdyż koledzy Kirilenki łatwo uporali się ze swoją piewszą w sezonie przeszkodą.

Pod koszem robił co chciał Darius Lavrinovic, ktory zakończył mecz z dorobkiem 20 punktów i 5 zbiórek. Po 14 punktów rzucili Shved i Vorontsevich. Nie zaimponował natomiast Milos Teodosic, który uzbierał zaledwie 6 punktów oraz 3 asysty. Ostatecznie Rosjanie mieli mocny wpływ na przebieg wydarzeń na boisku, prowadząc swoją ekipę do wyniku 79-62.

W zespole gospodarzy najlepsze wrażenie po sobie pozostawił obrońca Ernest Bremer, który zapisał na swoim koncie 14 punktów oraz 6 zbiórek.

Michał Ignerski na parkiecie przebywał przez 8:23 minuty i w tym czasie jedyne czym się wyróżnił to dwie celne trójki.

Autor: Quentin.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapowiedź sezonu – Energa Czarni Słupsk.

Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu przystępują do tegorocznych rozgrywek z chęcią powtórzenia tego wyniku. Po letnich zmianach, mogą tego dokonać...

Zamknij