W czwartek początek Kasztelan Cup

W najbliższy czwartek we Włocławku rozpoczyna się turniej o puchar Kasztelana. Wezmą w nim udział drużyny : WKS Śląsk Wrocław, Anwil Włocławek, Trefl Sopot i Tofas Bursa.


W pierwszym swoim meczu koszykarze WKS Śląsk Wrocław zmierzą się z Anwilem Włocławek. Mecz rozpocznie się o godz. 19:30.

Po udanym turnieju w Zielonej Górze drużyna WKS Śląsk Wrocław przygotowuje się we Wrocławiu. Po wyleczeniu kontuzji stawu skokowego, Paul Graham wznowił treningi z drużyną, ewentualna decyzja o występie Paula na turnieju we Włocławku zostanie podjęta tuż przed samym wyjazdem.

Adam Wójcik rozpoczął także treningi z drużyną, na razie Adam ma indywidualne ćwiczenia  i nie można jeszcze określić daty powrotu do pełnych obciążeń z zespołem.

Wcześniej o godz.17:00, zmierzą się drużyny Trefla Sopot i Tofasu Bursa. Zwycięzcy czwartkowych meczów, zmierzą się w piątkowym finale o godz. 19:30, a przegrani o trzecie miejsce zagrają o godz.17:00. Transmisja z meczów będzie dostępna w internecie na stronie kpsport.pl.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. wanadaz napisał(a):

    Zmieńcie herb na właściwy z piłką. Ten jest śląska II ligowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dmitriev nowym graczem Asseco. Nobles nie zagra w Gdyni.

Jak podał portal sport.pl, Rosjanin Fiedor Dmitriev zostanie nowym graczem Asseco Prokomu Gdynia. Z drużyną Tomasa Pacesasa rozstał się już...

Zamknij