Polpharma bez rozgrywającego Adriana Bowie

Adrian Bowie, który w przyszłym sezonie miał prowadzić grę Kociewskich Diabłów, ostatecznie nie zagra w Starogardzie Gdańskim. Klub rozwiązał z zawodnikiem umowę za porozumieniem stron.
22-letni Amerykanin Adrian Bowie szybko zakończył swoją przygodę z Polpharmą Starogard Gdański. Rozgrywający pozyskany w trakcie przerwy letniej przez Kociewskie Diabły pojechał z drużyną na obóz do Dzierżoniowa, ale szybko wróci do Stanów Zjednoczonych.

Mierzący 188 cm wzrostu rozgrywający nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego drużyny. – Bowie nie wkomponował się odpowiednio w zespół. Trener obserwował go przez dwa tygodnie, co jest wystarczającym czasem do stwierdzenia czy pasuje do jego koncepcji – powiedział Roman Olszewski, prezes Polpharmy.

Klub wykorzystał możliwość rozwiązania umowy przed rozpoczęciem sezonu 2011/2012 za porozumieniem stron. – Spodziewaliśmy się po nim czegoś więcej. Kończył mu się try-out, więc skorzystaliśmy z opcji rozwiązania kontraktu – dodał.

Władze Polpharmy poinformowały jednocześnie, że w przeciągu kilku dni podpiszą kontrakt z nowym rozgrywającym.

Info za: SportoweFakty.pl

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Karnowski wybrał Siarkę

Nasz największy talent, Przemysław Karnowski, wybrał miejsce, gdzie spędzi najbliższy sezon. Jego nowym zespołem została Siarka Tarnobrzeg. Karnowski ostatnio występował...

Zamknij