Konrad Wysocki zostaje w Turowie

Konrad Wysocki niedługo oficjalnie przedłuży kontakt z PGE Turowem Zgorzelec na kolejny sezon. Wszystkie dotychczasowe rozbieżności negocjacyjne pomiędzy zawodnikiem, a klubem zostały wyjaśnione. Wszystko uzależnione jest od tego, kiedy gracz znajdujący się na zgrupowaniu reprezentacji, znajdzie czas na odesłanie podpisanej umowy. Tymczasem szeregi zgorzeleckiej drużyny zasili Mariusz Niedbalski, który będzie asystentem trenera Winnickiego.

Wstępna umowa pomiędzy Konradem Wysockim, a PGE Turowem Zgorzelec została zawarta już na początku lipca. Dotychczasowe rozbieżności negocjacyjne stały jednak na przeszkodzie podpisania pełnej umowy, która gwarantuje występy Wysockiego w barwach Turowa.

 

Jak powiedział prezes Jan Michalski– „Sam podpis to już jedynie kwestia formalna i jest uzależniona od tego, kiedy gracz, który obecnie znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec znajdzie czas, aby odesłać umowę”

 

źródło: www.zgorzelec.info

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ME U16: Polacy bliżej utrzymania w Dywizji A

Polacy po wczorajszej porażce po wyrównanym meczu z Litwą dziś bez większych problemów pokonali Czarnogórę i na półmetku rywalizacji zajmują...

Zamknij