Lampe ogrywa Kelatiego

W pojedynku dwóch naszych reprezentantów Polski górą Maciej Lampe, który wraz ze swoim Unicsem bez problemów pokonał Khimki Moskwa w pierwszym półfinałowym spotkaniu Beko Professional League.

Unics od początku meczu narzucił swoje tempo rywalom i kontrolując przebieg wydarzeń pokonał Khimki 70:59.

Unics od początku meczu narzucił swoje tempo rywalom i kontrolując przebieg wydarzeń pokonał Khimki 70:59.

Maciej Lampe na parkiecie przebywał przez prawie 32 minuty, w czasie których potwierdził po raz kolejny, że jest zdecydowanym liderem swojej drużyny i najlepszym koszykarzem wystepującym na rosyjskich parkietach. Polak zgromadził na swoim koncie 22 punkty (9/13 z gry), miał 9 zbiórek oraz po jednym bloku i asyście.

Zdecydowanie gorzej wiodło się tym razem Thomasowi Kelatiemu, który nie zapisał się w statystykach niczym poza 2 przechwytami i 1 zbiórką. Na parkiecie przebywał przez ponad 12 minut.

W drugim półfinale CSKA Moskwa nie bez trudu pokonała Lokomotv Kuban 77:71. Najskuteczniejsi byli Holden (19) i Kaun (18), a wśród gości najwięcej punktów uzyskali Wilkinson (19) i Chalmers (18).

Kolejne spotkania już jutro, gra toczy się do trzech zwycięstw.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kamil Chanas wzmacnia Zastal Zielona Góra

Wychowanek Śląska Wrocław trafia pod skrzydła Tomasza Jankowskiego. Były już zawodnik wrocławskiego Śląska, Górnika Wałbrzych, Turowa Zgorzelec, Anwilu Włocławek i...

Zamknij