Przed meczem Turów-Trefl

Atmosfera jest bardzo napięta zespoły znają swoje dobre i słabe strony tu już nie da się nikogo oszukać trzeba tylko walczyć. Szkoda że to nie finał takich emocji nie było od czasu 7-mio meczowej serii z sezonu 2007/08 wtedy także Turów i Sopot wtedy jako Prokom Trefl urządzili kibicom nie lada widowisko było tam wszystko, od pięknych akcji, spornych sytuacji z sędziami po nerwy trenerów i bójki. Teraz jest tak samo ale można powiedzieć że mniej więcej spokojnie, to dziś wyjdą wszystkie złości sezonu. Uważam że w finale powinien być Turów po prostu tej drużynie się to należy. Dziś dowiedziałem się co zrobili koszykarze Trefla po 5 meczu.. poddenerwowani sporną sytuacją i przekonaniem że zostali „oszukani” w hotelu rozwalali ze złości wszystko..Hotel jest zdemolowany a szczególnie pokoje. Wszystko nie zostało podane do informacji publicznej robię to teraz ja. Dla mnie to szczyt chamstwa.. są jakieś granice przed dzisiejszym meczem goście z nad morza musieli znaleźć sobie inny hotel w Zgorzelcu.Teraz dość o otoczce meczu czas porównać dzisiejszych przeciwników oko w oko

 

Lorinza Harrington-Torey Thomas

Loriza będzie musiał sam radzić sobie w rozgrywaniu piłki ponieważ Giedrius Gustas prawdopodobnie dziś też się nie pokarze na parkiecie z powodu kontuzji. Thomas jest lepszym graczem ciągnie zespół w decydujących momentach myślę że będzie tak i dziś. Potrafi rzucić z dystansu jak i po penetracji, jednak na Lorize trzeba uważać ma swoje momenty też potrafi pociągnąć zespół nie może go Thomas odstąpić na krok.

Przewaga-Turów

 

Lawrence Kinnard-David Jackson

David jest ważnym graczem w rotacji coacha Winnickiego, dobry obrońca czasem potrafi razić z dystansu. Najlepiej wychodzi mu wejście pod kosz i rzut z półdystansu. Od początku tej rywalizacji kryje Lawrcenca osobiście jego dobrego kolegę wiedzą wiec o sobie wszystko. Kinnard to jest w moim mniemaniu najważniejszy gracz Trefla ostatnio „zabił” Turów z dystansu. Posiada piekielnie dobry rzut nie może zostać na moment nie przypilnowany.

Przewaga-Trefl

 

Adam Waczyński-Konrad Wysocki

Adam to młody gracz który pokazuję że należy mu się kadra. Gra bardzo mądrze, ma też dobry rzut z dystansu. Konrad z kolei to jest drugi lider zespołu, bardzo charakterystyczny zawodnik, nie tylko z powodu swojej fryzury którą cały czas przeczesuję ale ze swojej waleczności. Dla niego nie ma straconych piłek. Myślę że tutaj doświadczenie Wysockiego przebija Adama także przez to że gra w kadrze Niemiec.

 

Przewaga-Turów

 

Filip Dylewicz-Marko Brkic

Tutaj myślę że nie muszę dużo pisać Filip jest o niebo lepszy niż Marko który zatracił swoja skuteczność z dystansu. Teraz praktycznie nie pomaga zespołowi, nie trafia na obwodzie, słabo broni,  nie potrafi grac tyłem do kosza. Filip to jest swego rodzaju lider potrafi grac pod koszem dobrze zbiera i ma dobry rzut za 3pkt.

 

Przewaga-Trefl

Dragan Ceranic-Robert Tomaszek

W tej parze zależy wszystko od dnia. Dragan to potężny zawodnik, Turów nie raz miał z nim kłopoty. Robert gra w kratkę dobre występy przeplata słabymi, ale potrafi grac pod koszem ale nie trafia też w wielu prostych sytuacjach, i łapie szybko faule.

 

Przewaga-Remis

 

Rezerwowy

Paweł Kikowski-Daniel Kickert

Daniel ratuje czasem Turowowi skórę tak jak Paweł Treflowi. Obaj dają solidne wsparcie z ławki, można na nich liczyć. Daniel oferuję spory zakres manewrów podkoszowych. Paweł dobry rzut z dystansu i po penetracji, dziś będzie prawdopodobnie zmiennikiem Lorizy z powodu braku Gustasa.

 

Przewaga-Turów

Wyniki

4-3 dla Turowa lecz wszystko jest wyrównane nie zdziwię się jak dziś będzie dogrywka. Będzie dzieżki mecz walki nie tylko dla zawodników ale kibiców sponsorów jak i dla całej ligi.

Typ- Dogrywka a w niej wszystko może się zdarzyć

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *