Kevin Punter nowym w Rosie

Kevin Punter (24 lata, 188 cm) został nowym zawodnikiem Rosy Radom. Amerykanin w przeszłości spędził dwa lata w State Fair Community College (JUCO), a następnie grał w NCAA w drużynie uczelni Tennessee. Później podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w Grecji.

W ekipie GS Lavrio w 21 rozegranych spotkaniach zdobywał średnio 12,5 punktu i 2,4 zbiórki. W trakcie sezonu 2016/2017 przeniósł się do Belgii. Dla drużyny Antwerp Giants zagrał w 16 meczach – notował w nich średnio 11,5 punktu, 3,3 zbiórki i 1,6 asysty.

– Na temat Kevina zrobiliśmy bardzo szczegółowy wywiad. Wszystkie głosy są bardzo pozytywne. Ma opinię pracusia, dużo trenuje indywidualnie. Jest typem strzelca z wysoką celnością rzutów, ale dobrze spisuje się również w defensywie. No i co nie jest bez znaczenia, jest człowiekiem optymistycznie nastawionym do życia, koleżeńskim, a na boisku chętnie dzielącym się piłką – mówi na oficjalnej stronie klubu Piotr Kardaś, prezes ROSA SA.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mbodji na kolejny sezon z Twardymi Piernikami

Jak donosi Maciej Schwarz (agencja Octagon) na swoim Twitterze, Senegalczyk Cheikh Mbodji przystał na warunki jednorocznej umowy i na sezon...

Zamknij