Szczubiał i Dłoniak lądują w Koszalinie

Dariusz Szczubiał będzie trenerem AZS Koszalin w sezonie 2017/2018 Polskiej Ligi Koszykówki. Jego asystentem został Wojciech Zeidler. W drużynie zagra Jakub Dłoniak.
Trener Dariusz Szczubiał ostatnio – na początku sezonu 2015/2016 – pracował w Polpharmie Starogard Gdański. W przeszłości był już trenerem w Koszalinie, a także w klubach z Warszawy, Jarosławia, Kołobrzegu i Tarnobrzega. Był także selekcjonerem reprezentacji Polski. Jego asystentem został Wojciech Zeidler, który pracował w AZS z trenerami Teo Cizmiciem oraz Igorem Miliciciem.

Na swoich stanowiskach pozostali Jacek Imiołek – kierownik zespołu oraz Lucjan Kasprzak – trener odnowy biologicznej.

Cieszę się, że ponownie będę mógł prowadzić koszalińską drużynę. Chcemy zbudować skład na miarę naszych możliwości. Kibice mają widzieć drużynę, która walczy w każdym meczu. Na parkiecie mają zostawać krew, pot i łzy. Zespół ma być zbilansowany – powiedział trener AZS Dariusz Szczubiał.

Klub podpisał również umowę z Jakubem Dłoniakiem. Rzucający ostatni sezon spędził w TBV Starcie Lublin, gdzie zdobywał średnio 6,4 punktu i 1,8 zbiórki na mecz. Ważne kontrakty z zespołem mają także Piotr Stelmach, Igor Wadowski oraz Artur Pabianek.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Johnson i Carter dają Stali półfinał

Autor: Michał Kajzerek BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski po trzech meczach pierwszej rundy play-offów pokonał MKS Dąbrowa Górnicza i awansował...

Zamknij