Ryan Harrow następcą Tyrone’a Brazeltona

26-letni Amerykanin, Ryan Harrow został nowym rozgrywającym Rosy Radom. Po przygodach w ligach greckiej i włoskiej zawodnik związał się umową z wicemistrzami Polski. Kontrakt opiewa do końca bieżącego sezonu Polskiej Ligi Koszykówki.

Rozgrywający w NCAA występował w zespołach uczelni North Carolina State, Kentucky i Georgia State. Jego pierwszym profesjonalnym klubem była grecka ekipa AGO Rethymno. Obecne rozgrywki rozpoczynał z kolei w Consulinvest Pesaro. W lidze włoskiej zdobywał średnio 10,2 punktu i 3 asysty na mecz.

– Rozważaliśmy wiele opcji, kandydatów do gry w naszym klubie nie brakowało. Saga pozyskania nowego rozgrywającego dobiegła już końca, cieszymy się bardzo i witamy Ryana w naszym klubie – podkreśla na oficjalnej stronie zespołu Piotr Kardaś, prezes ROSA SA.

Mierzący 185 cm wzrostu Harrow zastąpi w radomskiej drużynie Tyrone’a Brazeltona, który rozwiązał kontrakt z wicemistrzami Polski.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *