Zapowiedź trzeciej kolejki

21.10.2016 (Piątek)

MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek,  transmisja Polsat Sport 18:00

Bardzo ciekawe spotkanie na starcie trzeciej kolejki. Pojedynek trenerski Anzulovica z Miliciem ma swój smaczek. Gospodarze mają dwie wygrane i najlepszą możliwą inaugurację. Goście mogą przyjechać nieco wystraszeni, mając w pamięci porażkę w Starogardzie. Dodatkowo ich sytuację pogarsza kolejny uraz Michała Chylińskiego i absencja gracza. Na pierwszym planie powinni znów znaleźć się podkoszowi Anwilu, Leończyk i Sobin. Pytanie jak zagrają Amerykanie, McCray i Haws? Po drugiej stronie prym mogą wieść Johnson i Wilson. Mój typ: +10 Anwil.

22.10.2016 (Sobota)

Trefl Sopot – Rosa Radom

Bardzo ciekawe spotkanie, biorąc pod uwagę ostatnie wygrane obu ekip, Trefla w Ostrowie, a Rosy w Lidze Mistrzów. Radomiamie będą bardziej wyczerpani po trzech dogrywkach oraz nadal bez Daniela Szymkiewicza. Trefl postara się grać szybko w ataku oraz twardo w defensywie. Przewagą Rosy jest Darnell Jackson, natomiast gospodarze będą bazować na postawie Irelanda i Dylewicza. Bez ich skutecznych występów o wygraną będzie niezwykle trudno. Mój typ: +8 Rosa.

Polfarmex Kutno – AZS Koszalin

Inauguracja sezonu w Kutnie, bowiem doskonale pamiętamy o wpadce Stelmetu. Gospodarze są faworytem,  zwłaszcza, że przed dwoma tygodniami wygrali z Energą Czarnymi. Z ekipą,  z którą AZS przegrał przed tygodniem. Jak zagra Dardan Berisha?  Mój typ: +6 Polfarmex.

Siarka Tarnobrzeg – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Zbigniew Pyszniak podejmie Emila Rajkovića, z którym wygrywał w przeszłości! Następca Zorana Sretenoviča jeśli nie wygra na starcie swojej pracy ze Stalą, to w następnych kolejkach czekają go trudniejsze spotkania i rosnąca presja. Siłą Stali będą podkoszowi oraz polski zaciąg graczy. Mój typ: +10 Stal

Polpharma Starogard Gdański – Stelmet BC Zielona Góra

Zespół Budzinauskasa świetnie rozpoczął, pokonując Anwil, ale kolejne dwie drużyny na rozkładzie, to już aspirujące do finału. Wysoka porażka z Turowem i teraz bardzo mocna przeprawa przez Stelmet BC… Bardzo wiele zależy od skuteczności Amerykanów, Milesa oraz Hicksa. Stelmet będzie dążył do wygranej, po wpadce w Kutnie…mój typ: +20 Stelmet.

Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin

Miasto Szkła, jak przystało na beniaminka, pokazuje charakter. Dwie wygrane, w trzech meczach,  z perspektywą na trzecią w czterech…jeśli po stronie Startu nie zagra Stefan Balzamovič to Krosno będzie mieć ułatwione zadanie. Mój typ: +4 Miasto Szkła.

Energa Czarni Słupsk – Asseco Gdynia

Bardzo łatwe spotkanie gospodarzy oraz, być może, ostatnia próba Stana Burrella by przekonać do siebie i swojej osoby trenera, Robertsa Stelmahersa. Asseco ma za sobą dwa wysoko, przegrane mecze i jak na mój gust konieczne są wzmocnienia, tego polskiego, składu… Klucz do wygranej, brak lekceważenia słabszego rywala…Mój typ: +14 Czarni

23.10.2016 (Niedziela)

King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec, transmisja Polsat Sport 13:40

Turów powalczy o utrzymanie pozycji lidera, po wygranych starciach z Siarką oraz Polpharmą. Największy wpływ na grę powinni mieć Kirk Archibeque i Denis Ikovlev. Ten pierwszy musi zdominować walkę z Zachiem Robbinsem, natomiast drugi zatrzymać Taylora Browna. Szykuje się też ciekawa, polska konfrontacja dwójek, Kikowski vs. Michalak. Mój typ +12 Turów.

25.10.2016 (wtorek)

MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń

Bardzo trudne, drugie kolejne spotkanie ekipy Anzulovica. Jacek Winnicki i jego zespół pokazali klasę w Radomiu, a teraz, by utrzymać się w ligowym czubie, postarają się o wygraną w Dąbrowie. Celem numer 1 będzie powstrzymanie amerykańskiego obwodu MKSu oraz dyktowanie warunków w ataku za sprawą tercetu Wiśniewski, Diduszko, Weaver. Mój typ: +6 Polski Cukier.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *