Dutkiewicz z Trefla do Wilków Morskich

Trzy kontrakty w Szczecinie;
Marcin Dutkiewicz, Jakub Garbacz i Maciej Majcherek w przyszłym sezonie będą występować w ekipie ze Szczecina. To również kolejne ruchy transferowe Kinga Wilków Morskich po nazwiskach Russella Robinsona, Pawła Kikowskiego, Craiga Sworda czy Szymona Łukasiaka.

Dutkiewicz to doświadczony zawodnik, który w składzie trenera Marka Łukomskiego będzie zmiennikiem na pozycjach 2 i 3. W poprzednim sezonie występował w Treflu Sopot, gdzie zdobywał średnio 6 punktów i 3,2 zbiórki na mecz. W przeszłości był graczem Czarnych Słupsk, Polpharmy Starogard Gdański i AZSu Koszalin.

Z kolei dla Majcherka będzie to 17. sezon w różnych drużynach ze Szczecina. W minionych rozgrywkach zagrał w 15 spotkaniach. Garbacz rozegra drugi sezon dla tej ekipy. Ostatnio notował średnio 1,5 punktu na mecz.

Nieoficjalnie, kolejnymi wzmocnieniami powinni być Amerykanie; Zach Robbins (ex Jezioro Tarnobrzeg) i Taylor Brown (po występach w lidze tureckiej czy belgijskiej). Wcześniej drużynę Marka Łukomskiego wzmocnili: Szymon Łukasiak,  Norbert Kulon i Craig Sword. Poza nimi z zespołem pozostali na drugi sezon: Russell Robinson i Paweł Kikowski.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *