Chanas przenosi się do Ostrowa

31-letni Kamil Chanas, grający na pozycji rzucającego obrońcy, został nowym graczem Stali Ostrów Wielkopolski . Dziesięciokrotny reprezentant Polski seniorów znów zmienia otoczenie i zasila ekipę Zorana Sretenoviča, po tym jak z rozgrywek PLK wycofał się 17-krotny Mistrz Polski,  Śląsk Wrocław.

 

Chanas, to dwukrotny mistrz Polski ze Stelmetem Zielona Góra oraz czterokrotny zdobywca Pucharu Polski (z Polpharmą Starogard Gdański czy Stelmetem). Były kadrowicz, to również laureat nagrody Największy Postęp PLK z 2006 roku.

Od czerwca 2015 roku Chanas wiązał przyszłość z drużyną Śląska Wrocław, którego jest wychowankiem i w którym występował wcześniej do 2008 roku. Po sezonach spędzonych w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Włocławku czy Starogardzie Gdańskim – Kamil – liczył na dłuższą przygodę w rodzinnym Wrocławiu.

Teraz rozpoczyna kolejny etap swojej kariery i po słabszym sezonie, w którym notował średnie 6.9 pkt i 2.1 zb na mecz, liczy na dłuższe oraz efektywniejsze występy w Ostrowie Wielkopolskim.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *