Drugi Nowakowski w Wilkach Morskich, Michał opuszcza Energę Czarnych

king_wilki_morskie_szczecin2Dobiegła końca trzyletnia przygoda Michała Nowakowskiego z Energą Czarnymi Słupsk. 27-latek , który w ostatnim sezonie zapracował na brązowy medal Mistrzostw Polski – Czarnych Panter – przenosi się do Wilków Morskich Szczecin. Zawodnik, notujący w ostatnim roku gry w PLK – 6 pkt i 2 zb na mecz – dołączy tym samym do autorskiego składu Marka Łukomskiego.

Nowy szkoleniowiec Wilków Morskich szybko zabrał się do pracy a wcześniej pomógł nakłonić do gry w Szczecinie doskonale znanych na parkietach Tauron Basket Ligi – Pawła Leończyka, Łukasza Majewskiego oraz Koriego Luciousa. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii występów w ekstraklasie jedna z drużyn zakontraktowała obu Nowakowskich – rozgrywającego Marcina oraz skrzydłowego Michała.

Dodatkowo w drużynie ze Szczecina obejrzymy zostających na drugi sezon – Urosa Nikolića oraz Pawła Kikowskiego. Trzeba przyznać , że rotacja nowego opiekuna Wilków Morskich nabiera coraz większej jakości.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Vlad Sorin Moldoveanu pierwszym wzmocnieniem Stelmetu

Nie Szymon Szewczyk, nie Karol Gruszecki, ani nie Michał Chyliński. Kiedy dziennikarze prześcigali się w polskich nazwiskach dołączających do euroligowego...

Zamknij