Deonta Vaughn opuszcza Anwil!

Kolejny zawodnik odchodzi z włocławskiej drużyny. Tym razem jest to podstawowy rozgrywający Anwilu Deonta Vaughn. Klub zgodził się na prośbę zawodnika i rozwiązał z nim kontrakt. Nowym pracodawcą amerykanina zostało Paris-Levallois.

 

Rozgrywający Anwilu notował w tym sezonie średnio 11.6 punktu i 5.1 asysty na mecz. Był jednym z liderów w ostatnich, trudnych meczach i miał najbardziej wyrównaną formę. Vaughn na pewno zawdzięcza wiele trenerowi Krunićowi, który wierzył w niego cały sezon, aż ten w drugiej jego części zaczął to zaufanie spłacać.

 

Dziękuję Anwilowi za to, że pozwolił mi rozwiązać kontrakt i przenieść się do nowego klubu. Mam poczucie, że nie zostawiam drużyny na lodzie, bo mimo zawirowań do końca starałem się jej oddać wszystko co miałem najlepszego. Po niedzielnym meczu na pewno zadzwonię do chłopaków z Anwilu i zapytam o wynik, ale jeszcze mocniej będę trzymał kciuki za całokształt koszykówki we Włocławku. Mam nadzieję, że sprawy szybko się ułożą i kibice będą oglądać taki basket, jaki by chcieli. Pozdrawiam ich serdecznie i bardzo szczerze życzę świętowania sukcesów w przyszłości – powiedział Deonta Vaughn dla oficjalnej strony klubowej.

 

To już 6 zawodnik który opuszcza Włocławek. Wcześniej z klubu zwolnieni zostali Andrea Crosariol, Seid Hajrić, Arvydas Eitutavicius, Brandon Brown oraz Piotr Pamuła

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *