Robert Skibniewski poza Śląskiem Wrocław

slask_wroclawWg oficjalnych informacji z Wrocławia, sternicy Śląska w porozumieniu z zawodnikiem, rozwiązali dwuletni kontrakt z reprezentacyjnym rozgrywającym , Robertem Skibniewskim.

Skibniewski w ostatnim czasie stracił swoją mocną pozycję w talii trenera Śląska, Emila Rajkovića, a wskutek angażu nowych zawodników – Vuka Radivojevića oraz Łukasza Wiśniewskiego – postawiono na nowych graczy, bardziej odpowiadających koncepcji macedońskiego szkoleniowca.

Śląsk przegrał trzy z rzędu ligowe spotkania , spadając na 5 miejsce w ligowej tabelii. Najbliższe ligowe spotkania wrocławian oraz wyniki w nich uzyskiwane – z Polfarmexem Kutno oraz Polskim Cukrem Toruń – mogą zdecydować o wysokiej bądź niższej lokacie klubu przed play off.

Skibniewski na przestrzeni sezonu 2014/15 notuje średnie 5.4 pkt oraz 3.6 as na mecz. Co ciekawe, to drugi podobny przypadek tych rozgrywek, kiedy kadrowicz Mike’a Taylora (wcześniej Kamil Łączyński z Rosy do Polfarmexu) opuszcza klub, w którym wydawało się, że miał mocną pozycję. Czy zmiana otoczenia wpłynie pozytywnie na 31-letniego rozgrywającego?

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *