Łukasz Wiśniewski dołącza do składu Śląska

31-letni reprezentant Polski i złoty medalista ostatnich Mistrzostw Polski – Łukasz Wiśniewski – podpisał umowę ze Śląskiem Wrocław. Były już obrońca Turowa Zgorzelec związał się z wrocławskim klubem umową do końca bieżących rozgrywek. Wiśniewski zastąpił – w składzie Emila Rajkovića – Kanadyjczyka , Murphy Burnatowskiego.

Wiśniewski to prawdziwy podróżnik po klubach ligi polskiej, w swojej karierze reprezentował już barwy Polpaku Świecie, Energi Czarnych Słupsk, Zastalu Zielona Góra, Polpharmy Starogard Gdański, PBG Basketu Poznań, Trefla Sopot, AZS-u Koszalin i PGE Turowa Zgorzelec. Przy występach w rodzimej lidze ma koncie medale wszystkich kruszców, z Polpharmą (brąz 2010), z Treflem (srebro 2012) i PGE Turowem (złoto 2014).

Transfer Łukasza do Wrocławia uzależniony był od wydania listu czystości przez byłego pracodawcę, ale jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi popularny „Wiśnia” nie będzie miał z tym problemów i zadebiutuje w nowych barwach podczas 16 kolejki TBL. Debiut Wiśniewskiego , jak i przemeblowanego Śląska, będzie można obejrzeć w Polsacie Sport News w niedzielę (18/01/15) od godziny 20:00.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *