Łukasiak może zasilić AZS Koszalin

azs_koszalinPo nieudanych negocjacjach z Robertem Tomaszkiem, działacze koszalińskiego AZS-u zagięli parol na byłego już środkowego Jeziora Tarnobrzeg. 27-letni podkoszowy, który w ostanich miesiącach reprezentował barwy Stabillu Jezioro jest wg naszych informacji po słowie ze sternikami brązowego medalisty sezonu 2012/13 i najprawdopodobniej lada dzień parafuje nową umowę, z kolejnym pracodawcą.

Szymon Łukasiak w ostatnim sezonie z Jeziorem podczas 21 minut średnio spędzanych na parkiecie notował średnie 6.4 pkt oraz 3.4 zb i 0.6 blk na mecz. Wcześniej, przed kontraktem na Podarpaciu próbował dostać się do składu Turowa Zgorzelec. Niestety bez powodzenia.

Łukasiak to absolwent Jacksonville (NCAA) a następnie swoją karierę kontynuował w Szwecji, w drużynie Nassjo Basket, gdzie był wyróżniającym się graczem bardzo przeciętnego zespołu. W sezonie 2012/13 występował na parkietach ligi portugalskiej i w zespole Academica Coimbra. Następnie zdecydował się na grę w PLK i powrót do Polski. Teraz , w zespole Igora Milicića ,Szymon miałby zastąpić odchodzącego do Legii Warszawa – Cezarego Trybańskiego.

Czekamy na oficjalne informacje ze strony AZS-u Koszalin.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Turów poznał euroligowych rywali

Trudnych przeciwników dostał na starcie swojej historycznej przygody zespół Miodraga Rajkovića. Po bezpośrednim awansie dzięki pierwszemu tryumfowi w rozgrywkach PLK...

Zamknij