Mariusz Niedbalski trenerem we Włocławku

Mariusz Niedbalski został oficjalnie przedstawiony jako trener Anwilu w sezonie 2014/2015. Włodarze Anwilu zdecydowali się w nadchodzącym sezonie na Polską opcję i mają nadzieję, że się nie zawiodą. 

 

Mariusz Niedbalski to jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia. 37-latek jest absolwentem AWF Katowice, a tuż po zakończeniu studiów pracował w MKKS Zabrze oraz GKS Tychy. W ostatnich sezonach był asystentem trenera w Treflu Sopot. Teraz będzie miał kolejną okazję do pokazania swoich umiejętności na stanowisku I trenera. Jego asystentem, tak jak w kadrze, będzie Marcin Woźniak.

 

„[…]Teraz jednak doszedłem do wniosku, że chciałbym otworzyć nowy rozdział w swojej karierze, a Anwilowi przecież się nie odmawia. Sytuacje i czasy mogą się zmieniać, ale praca we Włocławku to zawsze wyzwanie” – powiedział 37-latek dla oficjalnej strony klubowej.

Kontrakt został podpisany na rok z opcją przedłużenia o kolejny.

Pin It

1 komentarz

 1. Może i młody, zdolny… Tylko, ze leń i pechowiec…
  Czego się tknie to zepsuje…
  Ale w sumie dobrze, że poszedł do Anwilu. Tam już bardziej spi….olić się tego nie da. Poeksperymentuje to i może się coś nauczy.
  A przy okazji Mariuszek zobaczy jak to jest być pod presją – kibic we Włocławku nie ma litości dla takich wynalazków.
  I nie piszcie więcej, że młody trener. Trenerzy z Bałkanów czy z Hiszpanii w jego wieku mają już za sobą zdobycie mistrzostwa kraju a niektórzy i euroligi, niektórzy nawet po kilka razy.
  To tylko u nas zawodnik trzydziestoletni jest młody i perspektywiczny a trener zbliżający się do czterdziestki młody i utalentowany.
  To jakaś farsa jest….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *