Barlow oficjalnie poza Stelmetem

Jak donosiły od kilku dni wszystkie koszykarskie serwisy w naszym kraju – David Barlow nie jest już zawodnikiem Stelmetu. Jak informuje oficjalna strona Mistrzów Polski kontrakt z Australijczykiem został rozwiązany za porozumieniem stron i skrzydłowy dkończy rehabilitację kontuzjowanego ścięgna achillesa na Antypodach. David Barlow zagrał w tym sezonie w 5 meczach zdobywając średnio 3 punkty, jedną asystę i jedną zbiórkę, praktycznie nie wzmacniając szeregów Mistrza Polski.

Barlow to kolejny zawodnik po R.T. Guinnie, Russellu Robinsonie oraz Adrian Oliver to kolejny z serii nieudanych transferów Mistrzów Polski. Warto podkreślić, iż po Olivierze to drugi gracz z talii nieudanych angażów Waltera Jeklina.

Przypomnijmy, iż włodarze Stelmetu Zielona Góra parafowali z graczem dwuletnią umowę i wydaje się, że w jej przypadku nie obeszło się bez wypłaty części wynagrodzenia. Barlow nieco lepiej radził sobie w Hiszpanii, gdzie dla Murcii  notował 22-minutowe występy, ze średnimi zdobyczami – 6.5pkt i 4.4zb

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *