Zekavicić poza Asseco

21-letni dotychczasowy center Asseco Gdynia – Filip Zekavicić – który nie wystąpił w dwóch ostatnich meczach swojego klubu nie jest już zawodnikiem byłego Mistrza Polski. Sztab trenerski Asseco był niezadowolony z postawy młodego Serba i ostatecznie klub postanowił rozwiązać umowę z graczem.

Środkowy podczas 6 pierwszych kolejek w PLK, wystąpił w sześciu meczach notując średnie 2.7 punktu i 2.5 zbiórki. Decyzja o zwolnieniu zawodnika   Preparation is the key to success!  Below are the Meal Plan Shopping Lists for the meal plans for each level in the 21-Day Sugar buy-detox.com book & Cookbook. nastąpiła po sobotniej porażce Asseco ze Śląskiem, we Wrocławiu. Ponadto w najbliższym czwartkowym spotkaniu przeciwko Anwilowi Włocławek – w ramach Intermache Basket Cup – gdynianie wystąpią bez centra. Nieoficjalnie mówi się, iż trwają poszukiwania nowego gracza podkoszowego, mogącego dać więcej klubowi, aniżeli wspomniany Zekavicić.

Przypomnijmy, iż w przeszłości Zekavicić występował w OKK Sloboda Tuzla oraz BKK Radnicki Belgrad.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Filmowe podsumowanie 8 kolejki

1. Czarni - Trefl 81:77 2. Stelmet - Jezioro 98:69 3. Kotwica - AZS 66:87 4. Śląsk - Asseco 86:78...

Zamknij