Rafał Rajewicz w Stabillu Jezioro Tarnobrzeg

Rafał Rajewicz, 25-letni podkoszowy,  zastąpi w składzie Stabillu Jezioro Tarnobrzeg kontuzjowanego Dawida Przybyszewskiego. Poprzednim klubem polskiego centra byli drugoligowi Muszkieterowie Nowa Sól. Zawodnik grał też już wcześniej w Tarnobrzegu, kiedy w sezonie 2010/2011 został wypożyczony na Podkarpacie z Zastalu Zielona Góra.

5250396a4811f3_68437348

Prezes Stabillu, Zbigniew Pyszniak, przyznał, że po poważnej kontuzji kolana Przybyszewskiego potrzebny jest w Tarnobrzegu nowy podkoszowy. Rajewicz podczas miesięcy spędzonych w Tarnobrzegu trzy lata temu zagrał w 10 meczach. Notował wtedy na swoim koncie średnio 9,3 punktu oraz 6,4 zbiórki, w każdym spotkaniu będąc na parkiecie prawie 32 minuty.

Zawodnik miał się pojawić w Tarnobrzegu w czwartek, 7 listopada.

Natka Konieczna

Kibicka pisząca (czasem) o koszykówce. Fanka AZS-u Koszalin, Kevina Garnetta i absurdów w PLK. Najbardziej chciałaby na żywo zobaczyć mecz NBA. "Może nie znam się na koszu, ale wiem, co mi się podoba"

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kontuzja Michała Chylińskiego

Przez najbliższy miesiąc pauzować będzie musiał kapitan PGE Turowa Zgorzelec - Michał Chyliński. Kontuzja stopy, która odnowiła się reprezentantowi Polski...

Zamknij