Gaston poza składem Asseco

Skrzydłowy Chris Gaston, który podczas okresu przygotowawczego trafił do zespołu Davida Dedka, ostatecznie nie znalazł się w składzie Asseco Gdyni. Amerykanin wg doniesień z Trójmiasta miał mało profesjonalne podejście do treningów zespołu i po dojściu do składu Fiodora Dmitrieva stracił swoje miejsce w składzie.

24-latek, który ostatnie kroki stawiał w Portoryko, miał być graczem pierwszo-piątkowym, choć statystyki osiągane w poprzedniej lidze – na poziomie 7pkt i 4.6zb – nie sugerowały, iż może stać on się liderem gdyńskiego klubu.

Tym samym do nowego sezonu, w pojedynku z AZS Koszalin, Asseco przystąpi z 4 zagranicznymi zawodnikami: rozgrywającym A.J. Waltonem, obrońcą Maksimem Kovacevićem, skrzydłowym Fiodorem Dmitrievem oraz centrem Filipem Zekavićem.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Graham zepsuł „nowy start” Śląska

Mało kto , przy wypełnionej po brzegi "Orbicie" wyobrażał sobie tak mizerny początek spotkania we Wrocławiu, podczas konfrontacji utartej przez...

Zamknij