Lampe już tylko o krok od przenosin do Barcelony

lampeTo już prawie pewne, że w przyszłym sezonie Maciej Lampe przeniesie swoje talenty do Katalonii. Klub z Vitorii był bardzo zadowolony z gry naszego reprezentanta, ale sytuacja finansowa zmusiła ich do wysatwienia go na listę transferową. Od kilku tygodni głośno mówiło się o tym, że usługami Polaka mocno zainteresowana jest Barcelona. Według katalońskich mediów, Lampe jest już po słowie z działaczami Blaugrany i już niedługo zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik Barcelony. Maciej ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z klubem z Vitorii, ale „Duma Katalonii” wykupi jego umowę już podczas tego okienka transferowego.

Lampe ma być dla vicemistrzów Hiszpanii kolejnym wzmocnieniem tego lata. Nowymi nabytkami zespołu z Katalonii są,  Amerykanin Joey Dorsey (30 lat, 203 cm) i Słoweniec Boštjan Nachbar (33 lata, 207 cm). Warto przypomnieć, że oprócz nich ważne kontrakty mają wciąż Erazm Lorbek, Ante Tomic i Marko Todorovic, więc rywalizacja na pozycjach 4-5 zapowiada się wyśmienicie.

Co ciekawe jeden z najbardziej znanych komentatorów sportowych w naszym kraju, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, już we wtorek podał informację, że przy okazji wizyty naszej kadry w Gdańsku rozmawiał z Maćkiem i ten podjął już decyzję o przenosinach do Barcelony. Wszystko wskazuje na to, że tak też się stanie i od nowego sezonu będziemy mieli swojego rodaka w zespole 17-krotnych mistrzów Hiszpanii.

zp8497586rq

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tony Taylor nowym rozgrywającym Turowa

Tony Taylor od przyszłego sezonu będzie kierował grą drużyny ze Zgorzelca. Amerykanin ma być podstawowym rozgrywającym w talii Miodraga Rajkovicia....

Zamknij